Tıkanıklık Açma

İZMİR TESİSAT SİZLERE VERDİĞİ TÜM HİZMETLER İÇİN EN AZ 2 YIL GARANTİ VERİYOR.

KALİTELİ HİZMET ALMAK BİR BAŞKADIR.Hemen arayın İzmir ve Tüm Egede hizmet vermektedir. 0532 364 7 354  0232 243 88 88 numaralı telefonlardan 7/24 ulaşabilirsiniz

KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAKLARINA KESİN ÇÖZÜM

Su kaçaklarının tespiti işlemini yaptırmak artık çok kolay. Teknolojide yaşanan gelişmeler sayesinde yurt dışından getirilen özel cihazlar kaçağın olduğu yeri ve sebebini görüntüleyip çözümü sorunsuz bir şekilde sağlamanıza yardımcı oluyor.

  • Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Evlerinizdeki veya iş yerlerinizdeki su kaçaklarını kırıp dökemeden son teknoloji elektronik cihazlar ile noktasal tespit ediyor ve onarımını yapıyoruz. Su kaçağının temiz su hattından veya atık su hattından olduğunu tespit edebiliyoruz. Firmamız su kaçağı tespiti yapan köklü kuruluşlardan biridir ve izim yaptığımız onarımlar garantilidir.

Açık alanlardaki su kaçaklarını bahçe sulama hattında veya atık su hattında olsun tespit ediyoruz. Uygun fiyatlar içerisinde teknolojik cihazlarla çalışarak sizlere kesin çözümler üretmektedir.

Alt veya yan komşunuza su mu sızıyor, faturanız yüksek mi geliyor, evinizde veya işyerinizde su kaçağı var fakat evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz? Artık korkmanıza gerek yok bizleri arayın ve gerekli testleri yaparak su kaçağınızı noktasal bir şekilde bulalım ve garantili olarak tamirini yapalım.

–         Yangın tesisatı

–         Hidrant hattı

–         Bahçe sulama tesisatı

–         Su tesisatı

–         Buhar tesisatı

–         Hava tesisatı

–         Gaz tesisatı

–         Isıtma tesisatı

–         Soğutma tesisatı

Bütün tesisatlardaki kaçakları elektronik cihazlarla ve profesyonel ustalarımızla birlikte noktasal tespit edebiliyoruz. İş yeri veya konutlardaki temiz veya pis su kaçaklarını, binalardaki su sızıntısını, rutubeti ve bina bodrumlarındaki su kaçaklarını tespit ediyor ve onarımını garantili bir şekilde yapıyoruz. İstanbul un her bölgesine hizmet sunmaktayız.

 

Su kaçak tespiti için gereken özel cihazları kullanan ve işinin tekniği bilen tesisatçılarla çalışmak gerekir. Kaliteli hizmet anlayışına sahip firmalar, uygun fiyatlarla bu hizmeti ayağınıza getiriyor. Eskiden binanızı kırıp dökeceğinizi düşündüğünüzden vazgeçtiğiniz tüm tadilatları ertelemenize gerek kalmadı. Artık hiçbir yeri kırmadan yapılan bu işlemle aynı gün başarılı sonuç alınıyor.

Tıkanıklıkların yarattığı sıkıntılardan birisi de sizde rutubet sağladığı gibi komşularınızı da rahatsız etmesidir. Banyo, mutfak gibi alanlarınızı kullanamamanıza varabilecek su kaçak tespiti için harekete geçmelisiniz. Harcamadığınız halde gelen yüklü su faturalarının belinizi bükmesine izin vermeyin. Kalorifer peteklerinde meydana gelen bu sıkıntılar bu soğuk kış günlerinizi zorlu geçirmenize bile neden olabilir.

Su kaçaklarının tespitinde anlaşıldığı gibi tıkanıklıkların birkaç nedeni vardır. Kanalların içindeki pis su atıkları, boruların içinde biriken tortu ve kireçler,  bireylerin yanlış kullanımlarına bağlı hatalar, tesisatı döşeyen ustanın ters bağlaması gibi nedenler su kaçaklarına sebep olmaktadır. Sorununuzu garantili olarak çözebileğiniz sistemlerle size yardımcı olan firmalara istediğiniz an ulaşabilme şansınız var.

7/24 su kaçaklarıyla ilgili bir sıkıntı olduğunda ya da su kaçak tespiti işlemini yaptırmaya karar verdiğinizde istediğiniz su tesisatçısına ulaşabiliyorsunuz. Verilen kaliteli hizmetlerle yenilikçi, öncü bir yaklaşımla hareket eden firmalar sayesinde en gelişmiş teknoloji ve tespit işleminde kullanılan özel cihazları, deneyimli ekiple birlikte temin ediyorsunuz.

Uygun fiyatlara alacağınız hizmetle su kaçakları sizin için sorun olmaktan çıksın. Ek tadilatlara ve tamir sonrası temizliğe elveda diyin. En az hasarla ve aynı gün içerisinde gerçekleştirilebilecek su kaçağı tespiti için tecrübeli bir firmayı arayın.

Su kaçağı küçük bir çatlaktan geliyorsa  farketmeniz zaman alır. Fark ettiğinizde  çağıracağınız tesisatçı   suyun ıslatmış olduğu yer küçükse  kaçağın yerini tespit etmekte başarılı olabilir. Fakat su kaçağının ıslatmış olduğu yerler geniş bir alana yayılmış ise  tesisatçının  tespit ettiği yerin yanlış olması ve bir kaç yeri kırması kaçınılmaz sonuçtur.

Son yıllarda  su kaçağını tespit etmek için son teknoloji ürünleri kullanılmaya başlandı.Bu  teknoloji harikası ürün sayesinde su kaçaı yerlere yada duvarlara ne kadar zarar vermiş ne kadar ıslatmış olursa olsun dakikalar içinde  mutlak sonuçla tespit edebilmektedir. Su kaçağını  tespit edebilmek çok önemlidir ki suyun vermiş olduğu zararı birde kırıp dökerek katlamayın. Hem maddi hem manevi hasara yol açan  su kaçağını mümkün olduğu kadar az hasarla atlatabilin.

Su kaçağını bulmakta kullanılan su kaçağı dedektörleri pahalı bir iş makinası olduğu  için ne yazıkki her tesisatçı kullanmamaktadır. Sizinde evinizde işyerinizde su kaçağı  yüzünden sıkıntı yaşanıyorsa vakit harcamadan  su kaçağını tespit edebilecek donanıma sahip tesisatçı çağırın.

Su Kaçak Tespiti Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.

– su kaçak tespiti
– su kaçak tespiti izmir 

– su kaçak tespiti İstanbul
– kırmadan delmeden su kaçak tespiti
– kırmadan dokmeden su kaçak tespiti