Su Kaçağı Yer Tespiti

SU KAÇAĞINI TESPİT EDEMEZSEK ÜCRET ALMIYORUZ.

Firmamız  İZMİR TESİSAT  sektörün lider firmalarından biridir. Su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor size su sızıntısının yerini Bilgisayarlı elektronik cihazlarla noktasal olarak gösterebiliyoruz. Atık su borularını kamera ile görüntüleyip meydana gelen sızıntının sebebini araştırabiliyoruz. Su Kaçağı bazen atık su gider borularındaki bir çatlaktan veya contasız montajından veya çivi, vida benzeri delici cisimlerin boruya zarar vermesi sonucu oluşur.Su kaçağı bulma, bahçe de veya açık alanda bizim için hiç fark etmez.

Su kaçakları hakkında bilgisi olmayan müşterilerimiz için aşağıda tecrübelerimizden yola çıkarak bazı bilgiler verdik. Bu bilgiler bizim görüşümüzdür. Daha detaylı bilgi almak için firmamızın su kaçak arama ekibini çağırabilirsiniz.

a-) Dairenizde bütün musluklar kapalıyken sayaç dönüyorsa bilin ki temiz su kaçağı vardır.

b-) Dairenizde ara ara su kaçağı meydana geliyorsa bu gider borularında kaçak olduğuna işarettir.

c-) Kombinizin suyu devamlı eksiliyor ve duvarlarda rutubet parkelerde şişme yapıyorsa kalorifer tesisatınızda ufak bir sızıntı var demektir. Eğer kombinizin suyu 2 veya 3 saatte tamamen boşalırsa dedektör yardımı ile kaçağın noktasal yeri tespit edilir. 4 saat üzerinde bir düşüş varsa kimyasal ile hiçbir yer kırılmadan probleminizi çözebiliriz.

d-) Yalnız su kullanımında alt kata su sızdırıyorsa atık su gider borularında bir kaçak meydana gelmiş olabilir.

e-) Tavanda bulunan elektrik lambalarının oralardan su sızdırması varsa üst katınızda şebeke suyu kaçağı olabilir

Son teknoloji cihazlar ile su kaçağına sebep olan noktayı ya da bölgeyi tespit edebiliyoruz. Duvarınızı veya seramiklerinizi kırdırmadan önce mutlaka bizi arayın. Uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız büyük işletmelere ve küçük çaplı işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak gerekli donanımlara sahiptir.

Tüm bu sorunlarınızın çözümlerini biz  İZMİR TESİSAT olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz son teknoloji makine ve teçhizatlarla, eğitimli personellerimizle, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak tüm çalışmalarımızı garanti altında yapmaktayız.