Su Kaçak Tespiti İzmir

İzmir’de su kaçağı tespiti yaptırmak için öncelikle doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Bina ve dairelerin su tesisatlarının bir çoğu, ya bina yapılırken yanlış malzeme veya işçilik uygulanması ile kısa sürede arızalanıyor yada dairenizde yaptığınız tadilatta eksik yapılmış işlemlerden ötürü arızaya maruz kalmaktadır.

Su sızıntısı sorunları ile sorun yaşayan müşterilerimizin yaşadığı sorunlar,


  • Banyodan alt kata damlayan su sorunu,
  • Kombi suyunun sık sık eksilmesi ile ortaya çıkan su sızıntıları,
  • Duvarlarda hızla yayılan kabarma sorunu,
  • Tadilat sonrası tuvalet ve banyolarda yaşanan zeminde oluşan ıslaklıklar,
  • Parkelerde kabarma görülmesi ve parkelerden gelen küf kokusu gibi bir çok arıza talebi ile karşılaşmaktayız.

Su kaçağı sorunları hafife alınırsa, çok daha ciddi sorunları beraberinde getirerek, yaşam kalitenizi önemli derecede düşürecek sağlık sorunlarına sebep olur.

Örneğin rutubet sorunu sizi hasta edebilir, maddi olarak su faturalarınızın kabarık gelmesi bütçenizde ekstra gereksiz bir masrafa yol açarken, su tesisatınızda ki sorunun hızlı bir şekilde onarılmaması halinde ise alt kattaki komşularınızın da dairesine su sızıntının ulaşmasına ve bu sebeple ekstra gereksiz tamirat masraflarına yol açması kaçınılmazdır.

karşıyaka su kaçağı tespiti | Kaçak Tespiti-Kaçak Tespit-Su Kaçağı ...

Su tesisatında oluşan su kaçaklarını bulabilmek için su kaçak tespit cihazları kullanılması şarttır.

Sadece bununla da yetmiyor, örneğin pis su tesisatında oluşan bir kaçak varsa, kameralı boru içi görüntüleme cihazları kullanılması gerekir.

Elektronik cihazlarla su kaçağı tespiti en garantili çözümdür, eskiden ise kırarak tadilatla tesisattaki arızayı bulmak hem daha fazla tamirat masrafına hem dairenin yıpranmasına, gürültü oluşmasına hemde gereksiz zaman harcanmasına sebep olurdu.

Ama artık Protesisat var…

İzmir Tesisat olarak biz teknolojinin geliştirdiği cihazlar kullanarak dairenizde tamirat olmadan su kaçağının yerini noktasal olarak tespit ediyoruz. 

Su Kaçağı Tespiti Konak - SUTES- Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Elektronik Cihazlar ile Su Kaçak Tespiti , İzmirde Su Kaçak Tespiti, Cihazlar ile noktasal tespit

Firmamızı aramanız halinde istediğiniz gün servis kaydı oluşturabilirsiniz. İzmir’in tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Anadolu yakası ve avrupa yakasında bulunan İZMİR su kaçağı tespiti Profesyonel ekiplerimizle hafta sonu dahil ulaşabilir, problemlerinizi iletebilir, kaçak su tespiti yaptırarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

İzmir Cihazlar ile Su Kaçak Tespiti

Elektronik Cihazlar ile Su Kaçak tespiti

Cihazlar ile Noktasal Kaçak Tespit İzmir

İzmir Seferihisar Su Kaçak Tespiti

İzmir Çeşme Su Kaçak Tespiti