Kanal Yıkama

Alt yapı sorunlarınız için bilgisayar destekli çözümler, özel görüntüleme cihazlarıyla kanallardaki tıkanıklıkların belirlendiği yöntemler uygulandığını biliyor muydunuz? Artık kanal yıkama ve logar temizliğini yapmak düşündüğünüzden daha kolay..
Özellikle yaz aylarında kanallardan gelen pis kokular etrafı sarmaya ve görüntü kirliliği yapmaya başlar. Borulardan gelen atık su seviyesi, logarın seviyesine ulaştığında su baskınlarına neden olur. Ev ve işyerlerinin en alt katına pis suyu vermeye başlar. Kanal yıkama yapılarınıza hasar vermeden kanalların tıkanması ve logarların temizlenme işlemine başlanması gerekir.
Kanallar genellikle bireylerin attığı yabancı cisimlerden, pis su atıklarının yarattığı kireçlenmelerden ve biriken beton parçalarından tıkanıyorlar.Kanalları yıkama ve pisliklerin biriktiği logarların temizliğini uzmanlar yapıyor. Kaliteli ve işini iyi yapan bir firmadan alacağınız hızlı çözüm, hijyenik bir görüntüye kavuşmanızı, yaratacağı başka sorunlarla uğraşmamanızı sağlıyor.
Kanal yıkama ve logar temizliğinde deneyimli ustalar tarafından özel cihazlar kullanılıyor. Kanallara basınçlı su verilerek açma işlemini gerçekleştiriyorlar. Kanalizasyon içinde biriken katı atıklar (yağ, kir vb.) yüksek basınçlı su ile sürüklenerek logar bacalarına kadar taşınıyor ve vidanjörler vakum sistemiyle bu pisliklerin emilerek kanal temizleme tankı içine atılmasını sağlıyor. Katı atıkların bu sayede kanalları tıkaması önleniyor.
Kanal yıkama ve logar temizliği için uzman kişilerden destek alırsanız kaliteli hizmeti en ucuza mal edip temizlik işlerinize pratik bir çözüm sağlamış da olursunuz.