Tesisattan Gelen Sızıntı

Tesisatınızda Su Sızıntısı Varsa.Yüksek Fatura Ödemek Zorunda Kalırsınız. Gizli Tesisat Kaçağı Bulmak Bizim İşimiz Hiç Bir Yeri Kırmadan Noktasal Olarak Tesisattan Gelen Sızıntıyı buluyoruz Su sızıntıları yüzünden birçok evde ve isyerinde tadilat işleri yapılır.

Bu tür işler hem pahalı hem de zahmetli işlerdir. Bunun yerine su sızıntısının noktasal yerini tespit ettirip tamirinizi en ucuz yoldan yaptırabilirsiniz. Apartman veya müstakil konut sahipleri, işyerleri bizi arayabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Son sistem teknoloji Türkiye`de yeni kullanılmaya başlandı fakat bu konuda Avrupadaki rakipleriyle yarışmaya hazırlanan firmamız su tesisat ve kalorifer kaçaklarını  ve  atık su sızıntılarını bulma konusunda çok iddialıyız… 

SU KAÇAKLARI TESPİT FİRMALARINDA ŞUNLARA ÇOK DİKKAT EDİN.
> Kamera sistemi pahalı olduğu için çoğu firma gider borularındaki sızıntıları tespit edemez. Kamerasız hiçbir ekibi evinize sokmayın.
> Size tavsiyemiz ucuz fiyatla kaçak aramaya gelen firmaların makinalarını  kontrol edin. Birden fazla noktada kaçak gösterip komple tesisatınızı değiştirmeniz gerekir diyen ustalara gösterdikleri yeri kırmalarını isteyin. Kırarken de dikkat edin bazı ustalar kaçak yok dediği yeri kırarken boruyu kırıcı ile delip bak kaçak burada diye sizi kandırabilirler.
> Su Kaçak tespiti fiyatını ucuz gösterip sadece temiz suyu kontrol edip gider borularını kontrol etmek için ayrı bir ekip çağırmanız gerekli diyen firmalara hiç para ödemeyin. Su kaçak tespiti tek fiyattır. Gelen firma o kaçağı bulana kadar ödeme yapmayın.