Su Tesisat Kaçak Tespiti

TEKNOLOJİYİ KAPINIZA GETİRİYORUZ SİZ SADECE İZLİYORSUNUZ.

Firmamız İZMİR TESİSAT  sektörün lider firmalarından biridir. Su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor size su sızıntısının yerini Bilgisayarlı elektronik cihazlarla noktasal olarak gösterebiliyoruz. Atık su borularını kamera ile görüntüleyip meydana gelen sızıntının sebebini araştırabiliyoruz. Su Kaçağını bazen atık su gider borularındaki bir çatlaktan veya contasız montajından veya çivi, vida benzeri delici cisimlerin boruya zarar vermesi sonucu oluşur.
Su kaçağı bulma, bahçe de veya açık alanda bizim için hiç fark etmez. Son teknoloji cihazlar ile su kaçağına sebep olan noktayı ya da bölgeyi tespit edebiliyoruz. Duvarınızı veya seramiklerinizi kırdırmadan önce mutlaka bizi arayın. Uygun fiyatlar ve müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız büyük işletmelere ve küçük çaplı işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak gerekli donanımlara sahiptir.
Tüm bu sorunlarınızın çözümlerini biz  İZMİR TESİSAT  olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz son teknoloji makine ve teçhizatlarla, eğitimli personellerimizle, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak tüm çalışmalarımızı garanti altında yapmaktayız. Su tesisat kaçaklarını kabus haline getirmeyin. Profesyönel firmalarla çalışarak en az zararla sorununuzdan kurtulun.