Kombi Temizliği Nasıl Yapılır

şyeri ve konutlarınız olmak üzere tüm binalarda özellikle ısınmak ihtiyacı olarak sıkça kullandığımız kombilerimiz ısıtmamaya başladıysa temizletilmesi gerektiğinin sinyallerini vermeye başlamıştır.

Kombi Temizliği Nasıl Yapılır ?
Her üç yılda bir belirli aralıklarla temizletilmesi gereken kombilerin bakımı ihmal edilirse ısı vermemenın yanında, tıkanıklıklardan kaynaklanan su kaçaklarına neden olabilir. Peteklerin içinde zamanla çok kullanıma bağlı pislikler birikecek, tortulaşma ve kireçlenmelere bağlı suyun devir daiminin düzgün olmamasına neden olacaktır. Kışın ortasında yüksek gelen faturalara rağmen ısınamamanızı sağladığı gibi, dibe çöken çamurlaşmanın temizletilmesi gerekir.
Kombi temizliği, uzman kişiler tarafından kısa sürede ve etkili bir biçimde yapılmaktadır.Temizleme işlemini ustalar, özel temizleme makineleri ve kimyasal maddelerle yapmaktadırlar. Özel bir bileşim olan madde suyla karıştırılarak yaklaşık 40-45 dakika içindeki tortularının dışarı atılmasını sağlıyor.
Sizler de kombilerinizi doğru bir firmaya en uygun fiyata temizletip kışı rahat bir şekilde huzurla ve sorunsuz bir şekilde geçirin. Isınama derdiniz kalmasın.