Kombi Petekleri Isıtmıyor

Kombi peteklerinizin ısınmama sorunundan bıktınız mı? Petekleriniz ısıtmıyorsa kombinizdeki su miktarının azalması veya temizlik vaktinin gelmiş olmasından kaynaklanıyordur. Kontrolünü yapmakla işe başlayabilirsiniz.

Kombi peteklerinizin her yerine ısı eşit olarak dağılmıyorsa mutlaka sorun peteklerde demektir. Bazen sorunun kaynağı su veya doğalgaz şebekesinden kaynaklanabilir. Böyle durumlarda arızanın bildirilmesi yeterli olacaktır. Sorun eğer peteklerinizde ise büyük olasılıkla uzun süredir temizletme işlemini yaptırmadığınızdandır.
Kombinizin verimli ve etkin çalışmasını istiyorsanız 2-3 yılda bir periyodik olarak temizleme işlemini yaptırmalısınız. Yapılmadığında peteklerin içinde zamanla kireçlenmeler, tortular birikmeye başlar ve tıkanıklıklara yol açar. Kombi petekleri ısıtmıyor.Bu tortular peteklerin ısıtmasını engeller.
Kombinizin petek temizliği işini uzman ekipler teknolojik aletlerle en kısa sürede üstelik istediğiniz anda size ulaşarak hallediyorlar. Peteklerin içini görüntüleyip özel bir kimyasalla tıkanıklığı 45 dakika içinde açıyorlar. Peteklerinizin içindeki tortular bu kimyasal madde sayesinde dışarıya atılıyor. Etrafınızda bir görüntü kirliliği yaratmadan ve ardında temizlenecek bir pislik bırakılmadan tüm işiniz haloluyor.
Siz de kombi petekleri ısıtmıyor diye şikayet etme derdinden basit ve kolay bir çözümle kurtulun, işinde porfesyonel ve titiz çalışan firmalarla uygun fiyatlara çalışıp sorununuzu halledin.