Tıkanık Lavabo Açan Firmalar

TUVALET TIKANIKLIĞI SEBEPLERİ ve ÇÖZÜMLERİ.!!

Teknolojinin bize sağladığı imkanlardan yaralanmak adına  tuvaletlerimizde tuvalet kağıdı,kadın pedi, pamuk,çocuk bezi,v.s  kullanımıda istem dışı olarak artış göstermektedir. Hayatınızı bir anda kabusa çeviren tuvalet tıkanıklığı ortak kullanım alanınız olduğundan sorunu hemen halletmeniz gerekir burada aklınıza izsu-yi aramak gelir alt yapınızdan sorumlu olduğunu düşünürsünüz. Ama izsu size bu konuda hiçbir şey yapamaz dışarıdan müdahale eder logarınızı kontrol eder.
Sorununuz içeriden kaynaklanıyorsa yine halledilemez. Sonrasında tesisatçı çağırmak gelir aklınıza gelen tesisatçı elinde hiçbir cihaz olmadığı için kırırak tuvalet tıkanıklığını açmayı dener yapabileceği başka bir şey yoktur.
Eviniz kırılıcak dökülecek yaşam alanınız inşaat haline dönecek ve günler süren bir çalışma gerektirecek. Biz bunlar yerine çok uygun Fiyatlarla evinizi kırmadan dökmeden Robot Cihazlarla sorununuzu halletmeyi  teklif ediyoruz. Pimaş hatlarının içerisine cihazlarımızla müdahale ederek hattın içerisindeki cismin parçalanabilir ise parçalayarak değil ise bez,havlu vs. tarzındaki tıkanıklıkları özel avrupadan ithal cihaz yardımları ile hattın içerisinden çıkartarak hattınızı temizliyoruz.