Su Arıza Tespiti

Sebebi bilinmeyen ve uzun süreler gelmeyen su arızalarının yarattığı sıkıntılar ve aksayan işleriniz için üzülmekten vazgeçin. Artık 185 Su arıza, nerede olursanız olun hizmetinize koşuyor.

Yatırmayı unuttuğunuz bir fatura,bazen de tıkanan kanalizasyon sistemi başınıza bela olabilir. Banyo ve mutfak gibi ortak kullandığımız alanlarda su tüketimini gerçekleştiremeyebilirsiniz. Çok kullandığımız hizmetlerden biri olan suyun kesintisinin nerede ve kaç saat süreceği bilgisine ulaşılmak artık çok kolay..
İşini doğru yapan firmalar sayesinde su kesintisinin nedeni, arızanın hangi bölgelerde olduğu belirlenip istenilen bölgeye ulaşmaları ve kaliteli hizmeti kısa sürede almanız mümkün oluyor. Belirli aralıklarla yaptıracağınız bakımlar, su arıza problemi yaşamamanıza, tesisatınızla alakalı herhangi bir tıkanıklık görülmemesine neden olur. Arıza durumunda işi uzmanlarına bırakmaya ne dersiniz?
Öncelikle su kaçağının yer tespiti için firmamızdan randevu almanız gerekir. Size verilen servis günü ve saati içerisinde ekiplerimiz adreste olmaya özen gösterirler. Avcılar ilçesinde Servisimiz adrese gittikten sonra ilk olarak temiz su tesisatı yani şebeke suyunda herhangi bir kaçak varmı yokmu kontrol eder. Yapılan şebeke suyundaki kontroller su kaçak bulma dedektörleri sayesinde daha hızlı ve noktasal olarak ortaya çıkar. Şebeke suyundaki kontrol tesisata uygulanan basınç testi ile kendini belli eder. Temiz su tesisatınızda sıcak su ve soğuk su ayrımı yapılmaksızın tüm tesisat kontrol edilir. Daha sonra su kaçağının yeri bulunduktan sonra o noktayı kırıp müşteriye gösteririz. Çıkan arızaya göre fiyat verilerek tamiratı ve onarımı gelen ekibimiz aynı gün içerisinde gerçekleştirir.
İçme suyu ve atık su hizmetlerinin düzenli ve verimli yürümesi şarttır. Su kesintisi ve arıza durumlarında doğru bir ekiple, profesyonel ustalarla çalışmak işinizi hafifletecek, tıkanıklık sorunuyla yüzleşmemenizi sağlayacaktır. Kanalizasyon tıkanıklıklarının yarattığı su arıza tespiti problemlerine deneyimli tesisatçılarla son verin.
Su arızası durumuyla karşılaştığınızda nerede ve hangi durumda olursanız olun, 7/24 haftasonu dahi olsa istediğiniz her an iyi su tesisatçılarına ulaşabilir, kesintilerin sizi madur etmesine izin vermemiş olursunuz.