Kanal Temizleme

Zaman içerisinde kanallarda aşınmalar, kırılma ve çökmeler meydana gelir. Bunların yaratacağı tıkanıkların başınıza açacağı dertlerle uğraşmak istemezsiniz değil mi? Uygun fiyatlara uzman kişilere işlerinizi yaptırır, bu sıkıntılarla hiç karşılaşmamış olursunuz.

Restaurant, fabrika, konut ve tüm işyerlerinizde pis su atıklarınızı ileten kanallar mevcut. Bu kanalların tıkanmasıyla etrafa pis kokular yayılabileceği gibi baskınlarda meydana gelebilir, binanızı kullanamayacak noktaya gelebilirsiniz. Kanal temizleme kanalların görüntülenmesi ve temizlenmesiyle sorununuz küçükse bile ileride oluşabilecek büyük tıkanıkları da engellemiş olursunuz.
Kırmadan, dökmeden, binanızın hiçbir noktasına zarar verilmeden su tesisatınızla alakalı tüm arızalarınızın kaynağını belirleyerek ekonomik bir şekilde çözüme ulaştıran pratik, rahat ve becerikli ustaların yer aldığı profesyonel firmalar var. Açtırırken temizlik derdiyle uğraşır mıyım diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.. Artık kolay ve temiz bir şekilde tüm işleriniz yapılıyor.
Kanallarda zamanla biriken cisimler, kireçlenmeler tıkanıklıklara yol açtığından temizlenmesi ve sorunun kaynağına inilmesi gerekiyor. Kanalların görüntülenmesi için özel kanal görüntüleme cihazları ve robot kameraları kullanılmaktadır. Tıkalı kanallar son teknolojiye uygun cihazlarla görüntülenir, bilgisayar ve elektrik sistemi kurulu robotlarla durum tespiti yapılır. Kanal temizleme işlemi uzmanlar tarafından kısa sürede ve etkili biçimde gerçekleştirilir.
Temizlenmiş kanallar sayesinde 200 mm’den 2000 mm’ye kadar görüntüleme yapılır. Ve robotlarla yapılan bu kayıtlar rapor halinde sunulur. İşini iyi yapan, sorumluluk bilinci gelişmiş firmalardaki deneyimli ustalar sayesinde tıkanıklık derdi son bulacak, kanal görüntüleme ve temizlenmesi uzman ellerde yapılmış olacaktır.