Musluk Tamiri

Sebebini bilmediğiniz su kaçakları canını sıkıyor, su faturalarınız harcadığınız miktardan çok daha fazla geliyorsa musluklarınızın iyi bir tesisatçı tarafından değiştirilme zamanı gelmiştir.

En çok kullanılan ortak alanlar olan banyo ve mutfaklarda uzun kullanım sürelerine bağlı muslukların contaları eskir, su sızıntılarına yol açar. Bu da faturalarınızın yüksek gelmesine neden olur. Sorunu halletmek için gevşeyen musluk contalarınızı kendiniz değiştirebilir ya da işi iyi bir tesisatçıya bırakabilirsiniz.
Musluk tamiri yapılmaya başlanmadan önce ana vana kapanmalıdır. Salmastra, musluk başlıklarının iyice sıkışmasını sağlar. Musluk contası değiştirilirken salmastraya zarar verilmemelidir. Salmastra üzerindeki eskimiş conta çıkarılıp yerine yenisi monte edilmelidir. Değişen conta, bataryanın ömrünü uzatır; tesisatınızı yeniler. Su kaçaklarından kurtulmuş olursunuz.
Musluklarınızın da bir ömrü var. Bazı durumlarda musluk contasını ya da salmastrayı değiştirmeniz su kaçağı sorununuzu yaşamanıza engel olmaz. Sürekli olarak akıtmaya devam eder. Bu musluğunuzun ömrünün bittiğini gösterir ve değiştirilmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Musluk tamiri ve değişimi için sizlere iyi bir su tesisatçısı gerekmektedir. İşinin ehli olan bir usta kısa sürede tamiratı tamamlayarak musluklarınızı kullanmanızı sağlayacaktır.
Siz de musluk tamiri işlerinizi uzman bir firmaya bırakıp sorununuzu profesyonel bir destekle halledin. En kısa sürede, üstelik en uygun fiyat koşullarıyla kaliteli bir hizmet almanın keyfine varın.