Acil Tesisatçı

İZMİR TESİSATÇI HİZMETİ AYAĞINIZA GETİRİYOR

İZMİR Tesisat olarak Evinizde ve İşyerlerinizde Tüm yaşam Alanlarınızda hayatınızı kabus halina getirentuvalet tıkanıklığı,lavabo tıkanması, pimaş tıkanması, Kanalizasyon Boru tıkanıklığı, Mazgal, Yağmur giderlerinizdeki tıkanıklığı avrupadan ithal ettiğimiz son teknoloji cihazlarla müdahale ederek açıyoruz.
Pimaş hatlarınızın içerisine Kameralı Cihazlarımızla girerek cismin parçalanabilir ise parçalayarak değil ise bez,havlu vs. tarzındaki tıkanıklıkları özel avrupadan ithal cihaz yardımları ile hattın içerisinden çıkartarak hattınızı temizliyoruz.
Şayet hatta oluşan çökme, ezilme gibi sorunlarda ise elimizde bulunan avrupanın ve amerikanın son teknolojisiyle üretilmiş olan detektörlü tarama cihazı ile noktasal tespit yapıp lokal bir çalışma ile sadece o bölgede küçük bir kırma işlemi ile tüm sorunlarınızı en temiz ve kolay bir şekilde yaparak Sorununuzu hallediyoruz. Buda yetmez diyerek kameralı görüntüleme sistemimizi devreye sokarak  siz değerli müşterimize tüm bu yapmış olduğumuz çalışmaları izleme şansı veriyoruz.
Yapılan tüm işlemleri garantili ve sözleşmeli olarak yapıyoruz.
Değerli müşterimiz, bizi seçmek ya da seçmemek sizin isteğinize kalmış fakat bizi seçmek sizin hem maddi, hem manevi olarak karınıza olacaktır. Evinize ya da iş yerinize hiçbir zarar vermeden, duvarlarınız parkenizi ya da fayanslarınızı kırıp dökmeden size ekstra iş ve ekstra masraf çıkarmadan yapıyoruz.Değerli müşterimiz, sizlerin çağırdığı diğer firmaların techizatlarının tam olmayışı sebebiyle geçici bir düzenleme yaparak sorunu gidermiş gibi göstermektedirler oysaki biz bu işi tam profesyonel olarak yapıyoruz ve baştan sona kamera görüntüsü ile siz müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz.
Tüm bu sorunlarınızın çözümlerini biz  İZMİR TESİSAT ve KANALİZASYON AÇMA  olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz son teknoloji makine ve techizatlarla, eğitimli personellerimizle, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak tüm çalışmalarımızı garanti altında yapmaktayız.