Elektronik Cihazlar ile Su Kaçak Tespiti İzmir

Su kaçak sorunlarının tek sebebi aslında su tesisatlarından kaynaklı değildi. Belediyelerin bu konuda suçlarının olduğunu söyleyebiliriz. Evlerimize veya işyerlerimizde gönderilen suların basınçlarının bir şekilde gönderilmesi su tesisatlarında sorunlara sebep olabilir ve su kaçağına sebep olur. Özellikle sular kesildiği zaman bir anda basınçlı bir şekilde verilen su, birçok evin tesisatında

Elektronik Cihazlar ile Su Kaçak Tespiti, Su Kaçak Tespiti İzmir, Cihazlar ile Noktasal Tespit İzmir

İzmir ve tüm ilçesinde su kaçağı bulma hizmeti verilen firmamız bu konuda sizlere yardımcı olarak su kaçaklarınızdan kısa süre içerisinde kurtulmanızı sağlamaktadır.

Su Kaçağının Belirtileri Nedir?
Birçok kişi evinde su kaçağı problemi olduğu zaman ilk başta direk su kaçağını anlayamıyor. Su kaçağının aslında kendini çok belli eden belirtileri vardır. Bunlardan birisi; evinizde rutubet oluşumudur. Rutubet pis koku yaptığı ve duvarları kararttığı için direk belli olanlardan birisidir

Erzurum Kameralı Cihazla Su Kaçak Tespiti - Zirve Tesisat
İzmir Su Kaçak Tespiti, Cihazlr ile su kaçak tespiti,

Su kaçağı anlamak için su faturanızı da takip edebilirsiniz. Genellikle su kaçağı olduğu zaman su faturaları normalin üzerinde gelmeye başlıyor. Eğer su faturanızda anlayamadığınız bir artış söz konusuysa bu su kaçağından dolayı olabilir.

Su kaçağı belirtileri mutlaka sizin evinizde görülecek diye bir şey söz konusu değildir. Bu belirtiler bazen alt katınızda yaşayan komşunuzun evinde de gözükebilir. Zaten böyle bir durum söz konusu olursa komşunuz sizi durum ile ilgili bilgilendirecektir.

Banyolarınız da veya mutfaklarınızın lavabolarında oluşan tıkanıklıklar zaman içerisinde su sızıntılarına sebebiyet vermektedir. Belirli bir meblağ karşılığında borularınızın onarımları ve kontrolleri dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çünkü zaman içerisinde sürekli kullanmakta olduğunuz borularınız zamanla kireçlenmeye başlar. Klozetlere atılan tuvalet kağıtları, saçlar klozetlerin tıkanmasına ve zamanla su sızdırmasına neden olabilmektedir. Bu da sizlerin canınızı sıkmaya yetecek bir durumdur. Su tesisatınıza hiçbir zarar vermeden kırmadan, dökmeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Genellikle borularınız fayansların arkasında ve alt katta oturanlar için yerin altında olmaktadır. Can sıkıcı durumlar ile karşı karşıya kalmamak için bizleri arayarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

İzmir Su Kaçak Tespiti

İzmir Seferihisar Su Kaçak Tespiti

İzmir Urla Su Kaçak Tespiti

İzmir Çeşme Cihazlar ile Kaçak Tespit

İzmir Torbalı Su Kaçak Tespiti

İzmir Menderes Su Kaçak Tespiti

İzmir Menemene Su Kaçak Tespiti

İzmir Aliağa Su Kaçak Tespiti

İzmir Kemalpaşa Su Kaçak Tespiti