Tesisat Kaçağı

‘Eyvah lavabom tıkandı’, ‘Musluklarım bozuldu, ben şimdi ne yapacağım’ diyorsanız tüm su tesisatıişlerinizin hallolması doğru bir ustayla çalışmanızdan geçiyor. Artık istediğiniz her an işinin ehli bir tesisatçıya ulaşmanız mümkün..

Lavabo nasıl açılır?, Sifon tamiri nasıl yapılır?Tıkanan tuvalet nasıl açılır?Bozulan musluklar nasıl değiştirilir? gibi sorular klasik su tesisatı problemleriyle karşılaştığımız da sorduğumuz sorulardan bir kaçıdır sadece. Tesisatınız bozulduğunda evinizi kırdırma korkusundan ya da o an tesisatçı bulamayacağınızı düşündüğünüzden vazgeçtiğiniz, su kaçağı sorununuzu ertelediğiniz oldu değil mi? Bunlara artık hiç gerek yok.Su tesisatı insanlar için büyük problem haline gelmiş durumdadır. Teknolojiden habersiz ev ve işyerlerini kırdırıyorlar kimi durumda kaçağı buluyorlar sonuca bakıldığı zaman evin veya işyerinin her tarafı darduman olur. İnsanların bir çoğu suyun geldiği noktayı kırarak su kaçağını tespit etmeye çalışıyorlar. Oysaki kaçak kırdıkları daireden deyilde yanındaki daireden çıkıyor. Bu durumda su kaçağını bulmak için boş yere daireyi inşaat alanına çevirmenin hiçbir anlamı yoktur. Su tesisat kaçağı veya pimaş kaçaklarının son teknoloji cihazlarla hiçbir şekilde zarar vermeden su kaçaklarını bulup en az zahiyatla sorununuzu çözüme kavuşturan Meba Tesisat  sizlere bir telefon kadar yakınız

Ertelenen su sızıntıları sorunları ileride size daha büyük tıkanıklıklar yaratacağından döşemelerinizi değiştirmeniz bile gerekebilir. Yol açacağı ek masraflara ve ardından bırakacağı temizlik derdine bulaşmadan en başından önlem alabilirsiniz.
Son teknolojik sistemlerin uygulandığı firmalarda uygun fiyatlara üstelik de 7/24, haftasonu dinlemeden ulaşabileceğiniz iyi su tesisatçıları var. Onlar kırmadan dökmeden, binanıza zarar vermeden su kaçaklarını tespit edip onarımı yapıyor, tesisat ihtiyacınız her ne ise onu kısa sürede karşılamanıza yardımcı oluyor.
Sorunlarınızın çözümüne yüzde yüz garanti vererek su tesisatı tamiratınızı yapan kaliteli firmalardaki işi bilen su tesisatçıları, probleminizin doğru noktasını tespit edip hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyor. Sizlerde müşteri memnuniyetini ön olanda tutan su tesisatçıların dan uygun fiyatlarla hizmet alıp su tesisatısorunlarına veda edebilirsiniz.Su tesisat kaçağı evin en önemli ve baş ağrıtıcı sıkıntılarındandır.İşin uzmalrıyla çalışmak önemlidir.Aksi takdirde eviniz su tesisat sorununuzdan dolayı inşaat haline gelebilir.Alt komşunuz size gelip tesisatızdan su kaçırıyor dediği zaman sizde sizde usta yardımıyla olayı çözmeye çalışırsınız.Ustanın yapacağı su tesisat sorununun olduğu yeri kırmak. Su kaçağı damlattığı yerden çıkmaya bilir.Bu durumda su sızıntısını bulabilmek için kırmaya devam edilir.Sorun sizden deyilde yan komşunuzdan veya bir üs kattan çıkabilir.Sizde kaçağı bulmak için evi darmadağın edersiniz.Bunlara gerek yok teknoloji gelişti artık bu tür sıkıntılar sorun olmaktan çıkıyor.Kamera ve akusdik dinleme cihazlarıyla su tesisat kaçağını buluyor,evinizin kırılıp,dökülmesini önlüyoruz.