Musluk Bataryası Tamiri

Sürekli damlatan muslukların yarattığı şikayetlerden çok basit bir çözümle kurtulabilirsiniz.Musluk bataryasının doğru montajı ve tamiri uzun süre sorun yaşamamanızı sağlayacaktır.

Zamanla mutfak ve banyolarda sıklıkla kullandığımız muslukların contaları gevşemeye başlar, su sızıntılarına neden olur. Sudaki kireç miktarı su tesisatını olumsuz etkiler, boruların eskimesine yol açar.Kullanılamayacak durumda olan musluk bataryaları  yenilenmeli, montajı da işi bilen bir usta tarafından yapılmalıdır. Batarya montajını istediğiniz her an, üstelik de uygun fiyatlara yaptırmanız artık mümkün.
Musluk bataryası tamirinde çağırdığınız usta işe ana vanadan suyu kesmekle başlayacaktır. Taharet musluğundaki borulardan sökülen eski musluğunuzun yerine yenisini ekleyerek montajı gerçekleştirebilirsiniz. Sadece su akıtma işlemini gerçekleştiriyorsa musluğunuzu bir anahtar vasıtasıyla ters yönde çevirip sökerek içindeki contasını değiştirmeli, yenisini monte ettikten sonra tekrar musluğu yerine takmalısınız. Böylelikle musluğunuzun su akıtma derdinden de kurtulmuş olursunuz.
Musluğunuzdan gelen su sızıntılarının her yeri rutubetle kaplamasına, kötü kokuyla sarmasına ve eşyalarınıza hasar vermesine son verin. Alacağınız basit tedbirlerle, doğru yapılan bir musluk bataryası montaj ve tamiri işlemiyle büyük sorunlarla karşılaşmayı önleyebilirsiniz.
Doğru bir firmanın size 7/24 sağladığı hizmet anlayışıyla daha az su tüketerek daha verimli çalışan bir su tesisatına sahip olabilirsiniz. Banyo ve mutfaklarınızda hasarsız, sorunsuz ve kolay bir tamiratı uygun fiyatlara yaptırıp montaj derdinden kurtulabilirsiniz.