Radyatör Temizleyici

Kombi peteklerinizin sizi hiç ısıtmadığını ve radyatörlerinizin içinde biriken tortuların zamanla size yarattığı büyük sıkıntılardan şikayet misiniz? Artık çözüm bir telefon kadar uzağınızda..

Zaman içerisinde kalorifer ve kombi peteklerinin içinde pislikler birikmeye, sulardaki kireçler petekleri ısıtmamaya başlar. En son teknolojik sistemleri uygulayan firmalar bu sorununuzu en uygun fiyatlarla ve kısa sürede halleder. Çağırdığınız ustalar, bu paslanmış ve tortulaşmış görüntü karşısında şaşırmanızı ve temizliğin yapılmamasının büyük boyutlarda sorunlar yaşatacağını görmenizi sağlar. Kullanılacak özel bir kimyasal madde sisteminizi ilk günkü kadar temiz ve verimli kullanmanıza neden olacaktır.
Yüksek gelen faturalara rağmen ısınamamanız büyük dert. Radyatörlerinizi uzun yıllardır kullanıyor fakat temizletmiyorsanız zaman içinde ısıyı yeterince almamanızı sağlayacaktır. Her 2-3 yılda bir temizletmeniz gereken radyatörleri ihmal etmemeli, daha az enerji harcayarak daha çok ısı almalısınız. Basınçlı su yardımıyla peteklerinizin içi temizlenmeli, belirli aralıklarla filtrenin de değişimini sağlamalısınız.
İşinin uzmanı olan tesisatçılar radyatörlerinizi radyatör temizleyici adı verilen özel bir kimyasal bileşimle temizliyorlar, bunu biliyor muydunuz? Radyatörlerinizi yerinden sökmeden, mülkünüze herhangibir hasar vermeden bu özel kimyasalı kullanarak temizleyici makinalarla temizleme işlemini yapıyorlar. Deneyimli bir tesisatçıyla radyatör borularının içindeki tortular yaklaşık 40-45 dakika gibi kısa bir sürede dışarı atılıyor. Peteklerinizin de havası alınarak yapılan bu işlemle artık radyatörlerinizden istediğiniz verimi almanız mümkün..
Sizler de radyatör temizleyicisi ve bu ustaca kullanan tesisatçıların sağladığı yararlar için doğru firmayla çalışın, kaliteli hizmeti çok ucuza etmenin keyfini yaşayın.