Kombi Radyatör Temizleme

Kombi radyatörlerini temizleme derdinden sizi kurtaracak doğru bir firma seçimiyle paranızdan ve zamanınızdan tasarruf etmek istemez misiniz? Daha az enerji tüketerek daha çok verim alacağınız kombinizde ödediğiniz faturanın hakkını veren bir ısıtım sistemine sahip olmak sizin de hakkınız..

Kombi radyatörleri zamanla içlerinde pislikler biriktirmeye, o atıklarda tıkanıklıklara yol açar.Kombilerinizdeki tıkanıklıklar az ısı iletimini ve başka arızalarla karşılaşmanızı sağlar. Periyodik olarak filtrelerini değiştirmeli ve her 3 yılda bir temizletilmeleri gerekiyor.%30 lara varan bir yakıt tasarrufuna hayır demeyin.
Kombilerinizin temizliğini radyatörlerinizi çıkarmadan özel bir kimyasal madde ve elektronik cihazla yapıyorlar. Kombi radyatör temizleme bu konuda deneyimli, işinde uzman ustalar tarafından kullanılan cihaz sayesinde peteklerinizin içi atıklardan arınıyor, biriken kireçlerden kurtulup daha çok ısıtıyorlar. Kışa sıcak ve tertemiz bir şekilde girmenin keyfini siz de yaşayabilirsiniz.
Yanlış bağlantı nedeniyle ısıtmayan kombilerin dışında peteklerinizin üst ve alt kısımlarında ısı eşit dağılmadıysa peteklerinizin temizlenmesi gerektiğini ve havasının alınmasını gerektiğini gösterir. Temizlik işlemi yaklaşık 45 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıp kombinizin eşanjörü ve tesisat borularınızda aynı anda temizlenmiş oluyor. Bunun için kaliteli bir hizmet anlayışına sahip firmadan gelen iyi bir tesisatçı size yardımcı olacaktır. Üstelik de oldukça ekonomik fiyatlara..
Sizler de bu kısacık süren işlemle önleminizi alıp soğuk kış günlerinin karşısında kombi ve radyatör temizleme derdinden işinin uzmanları sayesinde kurtulun, daha az yakıtla kombilerinizden daha çok verim alın.