Kombi Tesisat Temizliği

Kış aylarında fazla gelen doğalgaz faturası ve buna rağmen yeterince ısınamamak. Kombinizin gerekli bakımını yaptırdıysasınız ve yapılması gereken ayarlarda herhangi bir sorun olmadığı halde hala kombi petekleriniz ısıtma sorunu yaşıyorsa muhtemeln kombi tesisatı içerisinde biriken kirli su kurumlaşmış hatta kurumlar balçıklaşarak kombi tesisat kanallarında tıkama yapmış olabilir.

Kombi tesisatıyla ilgili problemler yaşamak istemiyorsanız düzenli olarak sene bir kez yada en azından iki yılda bir mutlaka kombi tesisatını temizletmelisiniz. Kombi tesisatını temizletmek sanıldığının aksine oldukça basitleşmiş bir işlemdir. Kombi tesisatını temizlemesi için çağırdığınız tesisat firma elemanları yanlarında getirdikleri cihazı ev yada iş yerinizdeki bir peteğe takar.

Kombi tesisat temizleği makinesi peteklerdeki kurumlu pis suyu kendi bünyesinde toplar bu şekilde etrafta kirlenmemeiş olur. Kombi içerisindeki pis suyu boşalttıktan sonra özel kimyasallarla peteklerinizi kurum ve kireçlerden arındırarak yepyeni hale getirir. Tüm kombi tesisat temizliği işlemleri bittikten sonra kombiyi çalıştırrak yapılan işler kontrol edilir ve size rahat bir kış geçirmeniz sağlanmış olur.