Boru Tıkanıklığı Açma

Su sızıntılarının başınıza açtığı dertten usandınız mı? Yüksek gelen faturaların, alt komşulara ve binanıza zarar veren rutubet ve nemin boru tıkanıklığınızdan meydana gelebileceğini düşündünüz mü hiç?

Boru tıkanıklığı açma işlemi için profesyonel bir yardım almak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. İşinin ehli firmalar, ihtiyacınıza uygun çözümleri sizlere en uygun fiyatlarla sunuyor. Tıkanık olan boruların açılması için kırmadan özel görüntüleme sistemlerini kullandıkları için sorunsuz ve kısa sürede bir çözüm getiriyorlar.
Boru tıkanıklığı yaşamanızın diğer bir nedeni de; lavabo ya da küvet gibi yerlerdeki deliklerin tıkanmasıdır. Tesisatınızdaki su basıncı kontrol edilerek boruların içine salacağınız bir çok aletle tıkanıklarınız açılabilir. Eğer tıkanıklığınız daha büyük boyutlardaysa uzman bir firmadan yardım almanız şarttır. Kırmadan her türlü boru tıkanıklığı sorununuzu halledebildikleri için müşteriler tarafından da oldukça rağbet görmektedir. Su kaçaklarının görülme nedeni olan boru tıkanıklığına yol açan birikintiler, pis su atıklarının oluştuğu yeri uzmanlar, noktasal tespit yöntemiyle belirliyor. Belirlenen tıkanıklık için fayanslardan geçen borular için özel cihazlarla fayans dışarı çıkarılıp onarımı yapıldıktan sonra uygulanan mekanik yardım sayesinde fayans yerine yerleştiriliyor.

Sizler de boru tıkanıklığı açma işini uzman ellere teslim edip kırmadan sorunsuz bir şekilde tamiratınızı iyi tesisatçılara yaptırın. Ekonomik fiyatlara yaptıracağınız bir tamirat size ek masraf ve sıkıntı çıkarmadan hallolsun.